Przejdź do treści

Krzesła konferencyjne na zamówienie – na co zwrócić uwagę?

Dekorując swoją salę konferencyjną, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Najważniejszą z nich jest to, że meble nie mogą być wyłącznie funkcjonalne. Powinny się także dobrze prezentować z uwagi liczbę spotkań z gośćmi i prelegentami, które zazwyczaj mają miejsce właśnie w sali konferencyjnej. Aby zaimponować ważnym partnerom biznesowym podczas negocjacji, nie wolno zapełnić sali tandetnie wyglądającymi i niewygodnymi meblami. Zamiast tego warto postawić na nowoczesne krzesła konferencyjne dopasowane do stylu, w którym urządziło się swoją salę konferencyjną. Przykłady tego typu produktów możesz znaleźć w ofercie firmy Contino.

Czym powinny się cechować krzesła konferencyjne?

W przypadku większych sal konferencyjnych konieczny jest zakup dużej ilości krzeseł. Z tego względu wiele osób decyduje się postawić na tanie plastikowe modele, aby zaoszczędzić pieniądze. Należy oprzeć się tej pokusie, gdyż komfort użytkownika tego typu krzeseł jest niezwykle niski. Spotkania w sali konferencyjnej mogą w skrajnych przypadkach trwać wiele godzin. Konieczne jest więc zaopatrzenie się w nowoczesne krzesła konferencyjne z odpowiednio wyprofilowanymi oparciami. W przypadku większych pomieszczeń warto zainwestować w krzesła, które można w prosty sposób łączyć w rzędy. Nie bez znaczenia jest także rodzaj materiału, z którego są wykonane meble konferencyjne. Uczestnicy konferencji mogą różnić się między sobą masą ciała, dlatego warto zainwestować w solidne krzesła konferencyjne od sprawdzonych producentów, takich jak Kleiber, Bejot, Drewsystem czy też Profim. Solidne i ergonomiczne krzesła konferencyjne na zamówienie stanowią rozważną inwestycję, gdyż takie meble służą przez wiele lat. Warto zdecydować się na dobrej jakości krzesła i kupić taki model, który doskonale pasuje do danej sali konferencyjnej.

Przykłady solidnych krzeseł konferencyjnych

W nowoczesnych salach konferencyjnych dobrze sprawdzą się fotele Acos. Stelaż jest wykonany z metalowej rury o średnicy 25 mm. Podłokietniki stanowią jego integralny element i są pokryte skórzanym obiciem. W zależności od Twoich preferencji, dostępne są krzesła ze stelażem w kolorze czarnym, metalik oraz błyszczącym lub satynowym chromie. Krzesła konferencyjne tego producenta sprzedawane są w dwóch wersjach – 10V/10VN i 20V/20VN. Różnią się miedzy sobą wysokością oparcia. Sporą zaletą krzeseł konferencyjnych na zamówienie jest możliwość ich dopasowywania do Twoich potrzeb. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku foteli Acos. W przypadku tego modelu istnieje możliwość wybrania jednej z trzech opcji, jeżeli chodzi o rodzaj używanych stopek. Standardowa wersja jest przeznaczona do podłóg miękkich. Możesz także wybrać stopki z wkładką teflonową lub filcową. Wszystko zależy od rodzaju podłóg w Twojej sali konferencyjnej.

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów nowoczesnych krzeseł konferencyjnych. Jeśli zależy Ci na modelu z wbudowanym blatem, warto przyjrzeć się krzesłom Ariz. Połączenie metalowego stelażu z plastikowymi elementami pozwoliło zachować lekką formę krzesła bez utraty komfortu siedzenia. Tego typu krzesła konferencyjne sprawdzą się w dużych salach, gdzie nie starcza miejsca przy stole dla każdego uczestnika spotkania. Zaletą krzeseł Ariz jest obecność blatu montowanego po prawej lub lewej stronie. Warto pamiętać o tym, że wersja z blatem jest jednocześnie pozbawiona podłokietników. Duża liczba możliwych wykończeń sprawia, że powinno udać Ci się znaleźć model spełniający wszystkie Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz o wiele więcej ciekawych krzeseł konferencyjnych na zamówienie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dobrze się zastanowić, jaki rodzaj siedzisk będzie stanowił wspaniałe uzupełnienie pozostałych elementów wystroju Twojej Sali konferencyjnej.